niedziela, 10 marca 2013

Info

Hej..
Tak, tak, rozdział miał być do końca tygodnia.. Ale nie wyszło no. Ale PRZYRZEKAM, że jutro już będzie. Na 10000000000%. Nie znoszę porzucania opowiadań, dlatego sama również tego nie zrobię, naprawdę. Pisałam już 3 inne opowiadania (własne) i żadnego nie porzuciłam, pisałam do końca. Z tym będzie tak samo.
See ya x
Całusy,
Olga

9 komentarzy:

 1. Ok ok czekamy :*

  OdpowiedzUsuń
 2. awwwwww <3 ciesze się i w 100000% rozumiem :) Dużej dawki weny życze ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Spokojnie, zaczekamy ;) Nie śpiesz się :P
  Czekam ze zniecierpliwieniem ;)
  Weny życzę ;3

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyrzekanie przyrzekaniem, a rozdziału nie ma :) Cóż, czekam dalej, bo miał pojawić się wczoraj. DLA TEGO OPOWIADANIA WARTO CZEKAĆ. Życzę duużo weny, jeszcze więcej, niż było, abyś w końcu dodawała regularnie rozdziały :) + liczę na małą rekompensatę (dłuższy rozdział, lub dwa dodane w małym odstępie czasu czy coś innego) w ramach za to :) Nie będę owijać w bawełnę, greetings! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rekompensatę ? nie bądź śmieszna. to jej opowiadanie i może rzeczywiście przyrzekła że doda wczoraj, ale spójrzmy prawdzie w oczy. jej życie nie skupia się tylko na tym blogu, na pewno wypadło jej coś ważnego lub po prostu nie dała rady go dokończyć. cieszcie się, że w ogóle dodaje.

   Usuń
  2. To miał być żart - najwidoczniej nie zrozumiały. Przecież rozumiem, że ma swoje życie :) Nie mam jej za złe, racja, mogłam bardziej podkreślić cel, o który chodziło mi pisząc komentarz, ale tego nie zrobiłam. Mój błąd. ROZUMIEM, ROZUMIEM, ROZUMIEM, ok? Wcale nie musisz mi tłumaczyć tego. Po prostu się strasznie niecierpliwię, jestem ciekawa co i jak. Przykro mi tylko, że ciągle przekłada - TO WSZYSTKO. Zresztą chyba lepiej wiem o co mi chodziło pisząc komentarz, tak? Tak. Po prostu źle zrozumiałaś i tyle, nie chowaj urazy, ja też nie będę, nie ma co się sprzeczać :)
   Pozdrawiam x

   Usuń
 5. Czeeekamy ^^ Zapraszam do siebie ;http://1dismydreampin.blogspot.com/ *-*

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałam ogłosić, że zostałaś nominowana do The Versatile Blogger. Informację znajdziesz na moim blogu: http://meet-love-halfway.blogspot.com/2013/03/the-versatile-blogger.html
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. rozdział jest, zaraz czytam, aww *.*
  /A.

  OdpowiedzUsuń